noweja_logo_slider

NoweJa Fitness & Cross Box

Jesteśmy małym kameralnym klubem. Cechuje nas rodzinna, ciepła atmosfera i wysokojakościowe podejście do treningów. Nasz klub został założony przez dwie osoby profesjonalnie zajmujące się sportem i odnoszące w nim sukcesy.

W Klubie NoweJa staramy się możliwie dokładnie diagnozować potrzeby naszych klientów i wspierać ich w dążeniu do celu. Nasze wieloletnie doświadczenie sportowe poparte licznymi tytułami jest gwarancją najwyższej jakości zajęć.

Nasze programowanie treningów sprawia, że osiągniecie swoje cele w maksymalnie krótkim czasie, w maksymalnie bezpieczny sposób dla Waszych organizmów i co najważniejsze w miłej, przyjemnej kameralnej atmosferze.

Zarówno Ania jak i Mateusz są doskonałymi szkoleniowcami. Potrafią jak nikt inny przekazywać wiedzę w prosty i zrozumiały sposób. To powoduje, że prócz zajęć grupowych dla dzieci i dorosłych, które prowadzą w klubie odnajdują się również doskonale w treningach personalnych.

Jesteśmy dla Was i z radością dzielimy się wiedzą, dlatego prowadzimy zarówno zajęcia dla dorosłych jak i dzieci. W naszej ofercie znajdziecie różnorodne zajęcia grupowe, a jeśli potrzebujecie indywidualnego podejścia, jesteśmy gotowi służyć Wam treningami personalnymi.