mateusz-wardecki-nowej-konstancin-jeziorna-cross-box

Mateusz Wardecki

Corss Trening | Hockey Gym

Mateusz Wardecki to wychowanek klubu Mazowsze Warszawa. Wieloletni zawodnik Legii Warszawa, który w barwach zespołu rozegrał ponad 230 meczów hokejowych, ustanawiając tym samym rekord największej liczby rozegranych spotkań. Mateusz związany jest ze sportem od ponad 20 lat, grał w takich klubach jak Legia Warszawa, Unia Oświęcim, Polonia Bytom. Rozegrał kilkaset spotkań hokejowych na różnych poziomach ligowych.
Przez całą swoją karierę zawodową Mateusz szkolił się u najlepszych trenerów w Polsce jak i za granicą, a zdobytą wiedzę i doświadczenie postanowił przenieść na sale treningowe klubu NoweJa.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie zawodnicze Mateusz opracował i wdrożył unikalny i autorski program treningowy – HockeyGym.

Ponieważ zwykły “fitness” nie stanowił dla Mateusza wyzwania postanowił rozwijać swoją pasję do sportu na polu CROSS FITU. Jest licencjonowanym trenerem i absolwentem Warszawskiej Akademi wychowania fizycznego, w naszym klubie zajmuję się przygotowaniem i programowaniem wszystkich treningów typu Cross i Hockey Gym. Pasja do hokeja poskutkowała tym, że Klub NoweJa, jako pierwszy w Polsce posiada sztuczny lód i tzw. strzelnicę hokejową, która jest cudownym urozmaiceniem treningów funkcjonalnych. Mateusz prowadzi zajęcia z niezwykłą dbałością o higienę techniczną wykonywanych ćwiczeń. Możecie go spotkać nie tylko u nas w klubie ale również na lodowiskach Warszawy, gdzie nieprzerwanie od kilku lat szkoli dzieci, młodzież i dorosłych.