magdalena_noweja_joga

Magdalena Maćkowiak

Joga | Zdrowy kręgosłup

Joga jest dla mnie drogą dzięki, której moje życie obrało właściwy kierunek. Codzienna praktyka pozwala mi budować ład w sobie i wokół siebie. Osiem lat temu wkroczyłam na tą ścieżkę i nie żałuję żadnego momentu podążania nią. Wiele zawdzięczam moim nauczycielom. Oni pozwolili mi zakochać się w tej dyscyplinie, kształcić, rozwijać umysł i ciało. Przez 5 lat uczęszczałam do Szkoły Jogi na Mokotowie, gdzie doskonaliłam swoje umiejętności techniczne: uczyłam się uważności w dążeniu do precyzji wykonywania poszczególnych asan, wsłuchiwałam się w sygnały płynące z ciała, dzięki czemu zyskałam samoświadomość i poczułam, jak pracują moje mięśnie. A potem ruszyłam w samodzielną podróż po różnych odmianach jogi. Praktykowałam hatha jogę, bikram jogę, ashtangę, kundalini, vinysę flow, by ostatecznie zakochać się w tej ostatniej. Uprawnienie instruktorskie zdobyłam w International Fitness & Aerobic Academy , uzyskując Dyplom Instruktora Vinyasa Power Yoga.

Joga jest drogą , więc nieustająco się kształcę i praktykuję. Uczestniczę w kursach i warsztatach pogłębiając moją wiedzę również w innych dyscyplin np. stretchingu , pilatesu, profilaktyki zdrowego kręgosłupa.
Codziennie siadając na macie zamykam oczy i wiem, że jestem we właściwym miejscu TU i TERAZ. Robiąc każdy wdech i wydech czuję ogarniający mnie spokój, płynność przechodzenia poprzez kolejne asany napełnia mnie radością i szczęściem i tym właśnie chcę się z Wami dzielić każdego dnia.

noweja_logo_small

[su_button url=”http://noweja.com.pl/grafik” target=”blank” style=”soft” background=”#0ea3d5″ size=”6″ radius=”5″ icon=”icon: calendar-o” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]Zobacz grafik[/su_button]

tel. 698 617 617
email: kontakt@noweja.com.pl