anna_miller_noweja

Anna Miller

Jumping Frog | Fly Fitness | Pole Dance Exotic

Ania Miller – dba o dobór zajęć dla kobiet, jest wielokrotną Mistrzynią Polski w tańcu, jest również medalistką Mistrzostw Europy i czynną zawodowo tancerką Opery Narodowej.

Pasją Ani prócz tańca jest sport i rozwój osobisty. Jako pierwsza w Warszawie i okolicach stała się licencjonowaną instruktorką fitnessu na trampolinach JUMPING FROG i FLY FITNESS. Ukończyła kurs dietetyki i stale poszerza swoją wiedzę na temat metodologii treningowych oraz kształtowania damskiej sylwetki. Jest również instruktorką POLE DANCE EXOTIC.

Stykając się przez całe życie z najlepszymi trenerami i choreografami zdecydowała się ukończyć studia na kierunku taniec. Swoje doświadczenie potrafi wykorzystać w pracy z młodzieżą. Jej podopieczni w ciągu kilku lat zdobyli łącznie kilkadziesiąt medali na turniejach tanecznych w Polsce, a jej choreografie były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane.

Oprócz osiągnięć sportowych Ania jest również wielokrotną Miss oraz finalistką World Miss University w Korei i chyba jak nikt inny wie jak sprawić by szybko zniknęły zbędne kilogramy z sylwetki.

Ania prowadzi zajęcia grupowe, jak i treningi personalne. Pod jej okiem możecie nawet poznać podstawy baletu, jazzu czy tańca nowoczesnego. Jeśli chcecie wysmuklić i ujędrnić sylwetkę Ania zadba o to w najmniejszym detalu.