NoweJa Fitness & Cross Box Konstancin Jeziorna to indywidualne podejście do potrzeb, każdego klubowicza oraz doskonała atmosfera na warsztatach/próbach. Ten klub jest dla ludzi i tworzą go ludzie!

anna-miller-nowej-konstancin-jeziorna-fitness-jumping-frog

Anna Miller

Jumping Frog | Fly Fitness | Pole Dance Exotic

Ania Miller – dba o dobór zajęć dla kobiet, jest wielokrotną Mistrzynią Polski w tańcu, jest również medalistką Mistrzostw Europy i czynną zawodowo tancerką Opery Narodowej.

Pasją Ani prócz tańca jest sport i rozwój osobisty. Jako pierwsza w Warszawie i okolicach stała się licencjonowaną instruktorką fitnessu na trampolinach JUMPING FROG i FLY FITNESS. Ukończyła kurs dietetyki i stale poszerza swoją wiedzę na temat metodologii treningowych oraz kształtowania damskiej sylwetki. Jest również instruktorką POLE DANCE EXOTIC.

Mateusz Wardecki

Corss Trening | Hockey Gym

Mateusz Wardecki to wychowanek klubu Mazowsze Warszawa. Wieloletni zawodnik Legii Warszawa, który w barwach zespołu rozegrał ponad 230 meczów hokejowych, ustanawiając tym samym rekord największej liczby rozegranych spotkań. Mateusz związany jest ze sportem od ponad 20 lat, grał w takich klubach jak Legia Warszawa, Unia Oświęcim, Polonia Bytom. Rozegrał kilkaset spotkań hokejowych na różnych poziomach ligowych.

Przez całą swoją karierę zawodową Mateusz szkolił się u najlepszych trenerów w Polsce jak i za granicą, a zdobytą wiedzę i doświadczenie postanowił przenieść na sale treningowe klubu NoweJa.

mateusz-wardecki-nowej-konstancin-jeziorna-cross-box