NoweJa Fitness & Cross Box Konstancin Jeziorna

Fitness na Trampolinach Jumping Frog

Jumping Frog jest doskonałą formą aktywności fizycznej, która daje maksymalną efektywność. Co więcej to połączenie ogólnorozwojowego treningu z muzyką i dużą dozą dobrego humoru. Trening na trampolinach poprawia kondycję, modeluje sylwetkę i wyzwala endorfiny.

10min treningu Jumping Frog = 30min Joggingu
Warto ćwiczyć na trampolinie, ponieważ będziesz pewien, że Twój czas jest właściwie zagospodarowany. Dodatkowo zapewnisz sobie nie tylko mocne ciało, zdrowie, kwitnący wygląd zewnętrzny, ale również dobrą zabawę i poczucie lekkości. Zerwij z rutyną zwykłego treningu i zacznij skakać.

JF Extreme-Tabata – interwałowy trening metaboliczny na trampolinach. Krótkie, intensywne serie i minimalny odpoczynek skutkuje tzw. efektem „after burn”, który objawia się przyśpieszonym spalaniem kalorii nawet do 48h po zakończonym treningu.

 

jumping_frog_extreme_noweja_konstancin

BLACKROLL® WORKOUT

Nowa forma treningu z wykorzystaniem rollerów już w NoweJa.

Zajęcia wzmacniające, w doskonały sposób poprawiają motorykę i wpływają na pracę mięśni głębokich!
Ten prosty przyrząd i specjalnie dobrany zestaw ćwiczeń sprawi, że na nowo poczujecie swoje ciała!

Może Wam się wydawać, że to tylko roller, ale pokażemy Wam jak potężnym narzędziem może być dla Waszych ciał!

 

EXOTIC POLE DANCE – TANIEC KOBIECOŚCI

Na tych zajęciach nauczysz się jak pokazać siebie i przekazać swoje piękno, wdzięk i wyjątkowość.

Pole dance Exotic jest to taniec bez akrobacji charakterystycznych dla klasycznego Pole Dance i jest zbliżony do zajęć strip plastic.

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich kobiet, które chcą poznać nowe strony swojej seksualności i ich charakter, niezależnie od wieku, wzrostu, tuszy.

Na zajęcia koniecznie zabierz ze sobą ochraniacze na kolana i opcjonalnie obuwie na obcasie.

FLY FITNESS

Fly Fitness to forma zajęć fitness, polegającą na wykonywaniu ćwiczeń w zawieszeniu na oryginalnej szarfie akrobatycznej.

Ćwiczenia rozpoczynają się dynamiczna rozgrzewka, po której następuje część główna: wzmacnianie i nauka figur podstawowych. Zajęcia zakończone sa wyciszeniem i relaksem w formie kołysania. Fly Fitness to połączenie intensywnego treningu przy energicznych rytmach ze wzmacnianiem całego ciała.

Dlaczego Fly Fitness?

Zajęcia na szarfach nie tylko doskonale wyrzeźbią Twoja sylwetkę, podniosą poziom endorfin w Twoim organizmie, ale wpłyną kojąco na umysł po ciężkim dniu w pracy! Czy wiesz, że kołysanie uspokaja i wycisza emocje, reguluje działanie układu nerwowego, stymuluje doznania sensoryczne, a także wzmacnia mięśnie posturalne i wpływa korzystnie na koordynację ruchowa? Dodatkowo kojarzy się z czasami dzieciństwa i uwalnia pozytywne emocje 🙂

AERIAL KIDS

Akrobatyka na szarfach.
Dzieci mają wrodzony talent i predyspozycje do bujania w obłokach. Nasze zajęcia pozwolą im rozwinąć skrzydła oraz poczuć się jak prawdziwi artyści cyrkowi.
Podczas zajęć, kładziemy nacisk na rozwój gimnastyczny oraz artystyczny. Dzieci uczą się jak wchodzić na szarfę, jak wykonywać elementy akrobatyczne oraz jak łączyć figury we wspólną całość, by móc zaprezentować złożoną choreografię.

Akrobatyka na szarfach to nie tylko świetna zabawa!
Podczas zajęć uczniowie wzmacniają swoje ciało, poprawiają gibkość oraz nabywają grację i subtelność. Gwarantujemy, że podczas gdy Twoja pociecha będzie latać na szarfach aż do gwiazd, instruktor twardo stąpający po ziemi zadba o bezpieczeństwo każdego uczestnika zajęć. Niewielkie grupy zapewniają indywidualne podejście do ucznia oraz dokładny nadzór. Warto pamiętać, że każdy sport niesie za sobą ryzyko kontuzji.