NoweJa Fitness & Cross Box Konstancin Jeziorna to indywidualne podejście do potrzeb, każdego klubowicza oraz doskonała atmosfera na zajęciach. Ten klub  jest dla ludzi i tworzą go ludzie!

CROSS TRENING

Cross Trening z definicji to ciągle zmieniany trening z wykorzystaniem ruchów funkcjonalnych. W wolnym tłumaczeniu jest to budowanie odpowiednich wzorców ruchowych w oparciu o trzy dyscypliny: olimpijskie podnoszenie ciężarów, gimnastyka i ćwiczenia cardio. Każdy z treningów ma w swoją strukturę wplecione elementy każdej w w/w dyscyplin co sprawia, że treningi są bardzo urozmaicone.

W Cross Treningu występuje skalowanie, jest to dostosowanie każdego z zadanych ćwiczeń do możliwości grup. Przez co ta metoda treningowa jest dostępna dla wszystkich osób, bez względu na stopień aktywności fizycznej na jakim sie znajdują.

HOCKEY GYM

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie zawodnicze Mateusz opracował i wdrożył unikalny i autorski program treningowy – HockeyGym

Hockey Gym – to trening siłowo-wytrzymałościowy z elementami techniki hokeja na lodzie. Poprawia ogólną koordynację ruchową i doskonale wzmacnia szkielet mięśniowy przygotowując organizm do trudniejszych wyzwań.